INFORMACJA

Przypominam o spotkaniu z  nauczycielami na konsultacjach dnia 06.11.2019r.  od godziny 16.00. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania: wywiadówka w szkole

 


INFORMACJA

Od 12 września obowiązuje nowa ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami. Zgodnie z nią każde dziecko ma mieć zapewnioną w szkole profilaktykę zdrowotną oraz opiekę stomatologiczną. W związku z powyższym proszę zgłaszać w sekretariacie chęć  korzystania z opieki dentystycznej do końca października 2019. Opieką stomatologiczną zajmie się przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAXIS.

Nowa ustawa zakłada, że każda szkoła będzie musiała zapewnić swoim podopiecznym dostęp do gabinetów stomatologicznych – czy na miejscu, czy do takich, z którymi zawarta jest umowa. Tam, gdzie jest daleko do jednego i drugiego, mają dojechać dentobusy. Zgodnie z nowymi przepisami profilaktyczną opiekę zdrowotną ma sprawować pielęgniarka środowiska albo higienistka szkolna. Natomiast opiekę stomatologiczną - lekarz dentysta. W zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, w sprawowaniu opieki stomatologicznej nad uczniami może uczestniczyć również higienistka stomatologiczna.

Znalezione obrazy dla zapytania dentobus

 

 

14.10.2019 r. Dzień Edukacji Narodowej.

Informujemy, że w tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych. Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8.00, a kończą zjęcia o godzinie 11.00. W programie lekcja wychowawcza, Msza Św. oraz Akademia. Świetlica działa jak w każdy poniedziałek.

 

Znalezione obrazy dla zapytania dzień edukacji narodowej

Spotkanie z Rodzicami

 

Informuję, że 2.10.2019 r. około godziny 16.30 odbędzie się spotkanie indywidualne z nauczycielami. Wcześniej o godinie 16.00 zebranie ogólne, na którym będzie przedstawiona oferta zajęć dodatkowych z robotyki, programowania i grafiki komputeowej.

Link.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania prorobo.pl

 

 

 

Informacja dla Rodziców klas VI-VIII


W najbliższy piątek, 20 września, odbędzie się zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę akcja „SprzątaMY Las”. Nasza szkoła została zapproszona do uczestnictwa w tej akcji.  W trosce o to najbliższe otoczenie leśne, proszę rodziców klas VI-VIII, o umożliwienie uczniom uczestnictwa w tej akcji. Proszę dzieci zaopatrzyć w odpowiednie obuwie i coś nieprzemakalnego w razie deszczu. Rękawiczki i worki na śmieci zapewnia nadleśnictwo. Akcja potrwa 1 godzinę zegarową od 11.30 do 12.30. Planowany wymarsz do lasu pod Paścią Górą około 10.45. Powrót około 13.15.


 Znalezione obrazy dla zapytania sprzątamy lasy
                              Ubezpieczenie EDU PLUS

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym  

 

Uprzejmie prosimy rodziców dzieci ubezpieczonych w roku szkoilnym 2019/2020, aby zapoznali się z dokumentacją Ubezpieczenie EDU PLUS - informacja dla rodzica RODO ..w sekcji dla rodziców /ubezpieczenia lub klikając na grafikę powyżej.

INFORMACJA

 

dotycząca dziennika elektronicznego w roku szkolnym 2019/2020

Informuję, że w formie pilotażowej wprowadzamy dziennik elektroniczny w klasach VI , klasie VII oraz w klasie II. Rodzice wymienionych klas proszeni są o kontakt z wychowawcą w celu przekazania informacji dotyczących logowania do portalu i przekazania e-meili. O sposobie korzystania z dziennika informuje zakładka E-dziennikINFORMACJA

dotycząca spotkań z wychowawcami i nauczycielami w roku szkolnym 2019/2020

Wzorem lat ubiegłych kontynuujemy spotkania , wywiadówki i konsultacje z rodzicami w celu zapewnienia maksymalnego nadzoru i opieki nad uczniami. Utrzymujemy poziom jednego spotkania na miesiąc. Przed każdym spotkaniem stosowną informację otrzymają uczniowie, czy to do zeszytu informacji, czy to za pośrednictwem dziennika elektronicznego - niektóre klasy.

Poniżej wykaz dni roku szkolnego 2019/2020.


11 wrzesień 2019 spotkanie ogólne - wybory RR

02 październik 2019

06 listopd 2019

04 grudzień 2019

22 styczeń 2020 podsumowanie I p&o