Znalezione obrazy dla zapytania osiągnięcia uczniów

 

Konkursy przedmiotowe  2019 2020  

szkoła podstawowa 2019 2020   etap szkolny ilość uczestników 

konkurs języka polskiego              

konkurs matematyczny                           

konkurs z fizyki                                           

konkurs z historii                        

konkurs biologiczny                                                   

konkurs geograficzny                  

konkurs chemiczny                                                       

konkurs języka angielskiego          

konkurs języka niemieckiego         

szkoła podstawowa 2019 2020  etap rejonowy ilość uczestników   

szkoła podstawowa 2019 2020  etap wojewódzki  ilość uczestników       laureaci    

 

                               

Konkursy tematyczne 2019 2020

szkoła podstawowa 2019 2020  etap szkolny ilość uczestników  

 konkurs biblijny  

szkoła podstawowa 2019 2020 etap rejonowy ilość uczestników 

 konkurs biblijny  

 

Konkursy ogólnopolskie 2019 2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnieni:
 


Inne Konkursy  2019 2020

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka  (zawody szkoła podstawowa )


Między Gminny konkurs LGD- "Mój Biznesplan"

 

Konkursy Gminne  2019 2020

 Gminny konkurs j.polskiego

 

Gminny konkurs recytatorski

 

Chełmieckie Teatralia V

 

Gminny Konkurs Geograficzno- Krajoznawczy;

 

Gminne Dyktando o „ Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”.

 

Gminny konkurs poetycki

 

Gminny Konkurs plastyczno-literacki „Zwierzaki – Cudaki”

 

Gminny Konkurs Historyczny „11 listopada 1918”


Gminny Konkurs "Mistrz logicznego myślenia 2018

 

Gminny Konkurs "Festiwal piosenkarzy Ocalić od zapomnienia"

 

Ozdoby wielkanocne kategoria „Kartka Wielkanocna 2019”

 

Gminny Konkurs „List do sąsiada”

 

Małopolski Konkurs "Pióro Splotu" -

 

Konkursy Sportowe 2019 2020

4-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)

 

3-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)


Piłka nożna halowa (zawody gminne szkoła podstawowa)

 

Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa)


Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa klas IV)

 

Bieg Legionisty (zawody gminne )


Biegi w Krynicy - Festiwal Biegowy 

 

Biegi Przełajowe (zawody gminne )


Pływanie (zawody gminne szkoła podstawowa) 

 

Narciarstwo zjazdowe (zawody gminne szkoła podstawowa)

 

Piłka koszykowa (zawody gminne sp)

 

Piłka siatkowa (zawody gminne sp chłopcy)

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów  

ROK SZKOLNY 2018 2019


Konkursy przedmiotowe  2018 2019  

 szkoła podstawowa 2018 2019   etap szkolny ilość uczestników 

konkurs języka polskiego              4

konkurs matematyczny                5            

konkurs z fizyki                          0                 

konkurs z historii                        0

konkurs biologiczny                     0                              

konkurs geograficzny                  0

konkurs chemiczny                     1                                  

konkurs języka angielskiego          0

konkurs języka niemieckiego         0

 

 szkoła podstawowa 2018 2019  etap rejonowy ilość uczestników 

    

 szkoła podstawowa 2018 2019  etap wojewódzki  ilość uczestników       laureaci    

 

 gimnazjum 2018 2019   etap szkolny ilość uczestników 

 konkurs języka polskiego                  2  

 konkurs matematyczny                    2

 konkurs z fizyki                              3                

 konkurs z historii                            0

 konkurs biologiczny                        1                            

 konkurs geograficzny                      0

 konkurs chemiczny                         3                                 

 konkurs języka angielskiego              2

 konkurs języka niemieckiego             4     

 konkurs wiedzy o społeczeństwie       0

 gimnazjum 2018 2019 etap rejonowy ilość uczestników   

                 

 gimnazjum 2018 2019  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci       

                               

Konkursy tematyczne 2018 2019

szkoła podstawowa 2018 2019  etap szkolny ilość uczestników  

 konkurs biblijny  

szkoła podstawowa 2018 2019 etap rejonowy ilość uczestników 

 konkurs biblijny  

 gimnazjum 2018 2019 etap szkolny ilość uczestników 

 konkurs biblijny   

gimnazjum 2018 2019  etap rejonowy ilość uczestników 

 konkurs biblijny    

gimnazjum 2017 2018  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci

 konkurs biblijny                                                                 

 

Konkursy ogólnopolskie 2018 2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnieni:
Eryk Bołoz 3a,
Jawor Julia Vb,
Kujawski Mateusz Vb


Inne Konkursy  2018 2019

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka  (zawody szkoła podstawowa i gimnazjum)

III miejsce  - Martyna Rusyniak klasa II

III miejsce  - Olga Majewska klasa VIII


Między Gminny konkurs LGD- "Mój Biznesplan"

klasa 8 - III miejsce

Konkursy Gminne  2018 2019

 Gminny konkurs j.polskiego

 -

Gminny konkurs recytatorski

 -

Chełmieckie Teatralia V

 -

I Gminny Konkurs Geograficzno- Krajoznawczy;

III miejsce :Jawor Julia, Uryga Emilia, Lorek Oliwia

V Gminne Dyktando o „ Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”.

 Józefina Lentas (5a) - I miejsce

Gminny konkurs poetycki

Arkadiusz Tokarczyk – klasa 3b - laureat

Patrycja Wójs – klasa 6 - laureat

Marta Lipka (5a)- wyróżnienie,

Sylwia Matras (5a) - wyróżnienie

XII  Gminny Konkurs plastyczno-literacki „Zwierzaki – Cudaki”

Anna Czaja klasa 3b – wyróżnienie

Maja Maleczek 3a – 2 miejsce

Gminny Konkurs Historyczny „11 listopada 1918”

II miejsce: Czekalski Aleksander kl IV

III miejsce : Tokarczyk Patryk kl Vb

Wyróżnienie: Lorek Oliwia kl Vb

Kategoria wiekowa klasy : IV-VI

Gminny Konkurs "Mistrz logicznego myślenia 2018

I miejsce Seweryn Pajor kl VI

Gminny Konkurs "Festiwal piosenkarzy Ocalić od zapomnienia"

III miejsce Natalia Mikulec kl Va

Ozdoby wielkanocne kategoria „Kartka Wielkanocna 2019”

Wiktoria Zaryczny I miejsce

Gminny Konkurs „List do sąsiada”

Aleksandra Pociecha I miejsce

Nikola Tomasik wyróżnienie

Małopolski Konkurs "Pióro Splotu" -

Jolanta Kumor - II miejsce

Konkursy Sportowe 2018 2019

4-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)

II miejsce 

3-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)

Piłka nożna halowa (zawody gminne gimnazjum -szkoła podstawowa)

  II miejsce

Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa)

Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa klas IV)

 V miejsce

Bieg Legionisty (zawody gminne )

Biegi w Krynicy - Festiwal Biegowy 

Kamil Czernecki   klasa III g  - III miejsce w swojej kategorii wielowej

Biegi Przełajowe (zawody gminne )

Pływanie (zawody gminne szkoła podstawowa) 

I miejsce  -  Martyna Rusyniak

III miejsce  - Filip Rusyniak

III miejsce w  Sztafety SP klas VI i młodszych

Narciarstwo zjazdowe (zawody gminne szkoła podstawowa)

II miejsce  - Patryk Tokarczyk  klasa Vb

II miejsce - Natalia Mikulec klasa Va

III miejsce - Miłosz Popiela klasa I

III miejsce - Tatiana Stawiarska klasa Vb

Piłka koszykowa (zawody gminne sp)

 II miejsce 

Piłka siatkowa (zawody gminne gimnazjum chłopcy)

 II miejsce

Piłka siatkowa (zawody gminne sp chłopcy)

 I miejsce

Piłka siatkowa (zawody między gminne sp chłopcy)

 I miejsce

Piłka siatkowa (zawody powiatowe sp chłopcy)

 III miejsce

Piłka siatkowa (zawody gminne sp dziewczyny)

 II miejsce

 

 Znalezione obrazy dla zapytania konkursy tematyczne




Osiągnięcia uczniów  

ROK SZKOLNY 2017 2018


Konkursy przedmiotowe  2017 2018  

 szkoła podstawowa 2017 2018   etap szkolny ilość uczestników 

 Konkurs humanistyczny           4          

 Konkurs matematyczny            0  

 Konkurs języka angielskiego      4

 szkoła podstawowa 2017 2018  etap rejonowy ilość uczestników 

 Konkurs języka angielskiego      1

 szkoła podstawowa 2017 2018  etap wojewódzki  ilość uczestników       laureaci    

 Konkurs języka angielskiego   

  

 gimnazjum 2017 2018   etap szkolny ilość uczestników 

 konkurs języka polskiego            3   

 konkurs matematyczny              12  

 konkurs z fizyki                        1     

 konkurs z historii                      2  

 konkurs biologiczny                  2                     

 konkurs geograficzny                1    

 konkurs chemiczny                   4                            

 konkurs języka angielskiego      11      

 konkurs języka niemieckiego       5  

 konkurs wiedzy o społeczeństwie      

 gimnazjum 2017 2018 etap rejonowy ilość uczestników   

 konkurs biologiczny                   2

 konkurs j. angielskiego               1

 konkurs chemiczny                    4

 konkurs geograficzny                 1

 gimnazjum 2017 2018  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci       

 konkurs biologiczny                    1

              

Konkursy tematyczne 2017 2018 

szkoła podstawowa 2017 2018  etap szkolny ilość uczestników  

 konkurs biblijny  6

szkoła podstawowa 2017 2018  etap rejonowy ilość uczestników 

 konkurs biblijny  2

 gimnazjum 2017 2018  etap szkolny ilość uczestników 

 konkurs biblijny   12

gimnazjum 2017 2018  etap rejonowy ilość uczestników 

 konkurs biblijny    1

gimnazjum 2017 2018  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci

 konkurs biblijny    1                                                                1

Laureat Agata Marczyk


Konkursy ogólnopolskie 2017 2018 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnieni: Maleczek Maja klasa 2 SP
                   Jawor Bartosz  klasa 3 SP
                   Pajor Seweryn klasa 5 SP


Inne Konkursy  2017 2018

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka  (zawody szkoła podstawowa i gimnazjum)

klasy V-VI           I miejsce  Filip Rusnak

klasy VII-III G  III miejsce Olga Majewska

Między Gminny konkurs LGD

klasa IVa - I miejsce w konkursie LGD "Korona Sądecka" "Biznes z klasą" 

"Konkurs na najlepszą bajkę lub legendę LGD" - klasa VII wraz z Dorotą Kośkiewicz

 

 

Konkursy Gminne  2017 2018

 Gminny konkurs j.polskiego

III miejsce - uczniowi gimnazjum

 Gminny konkurs recytatorski

III miejsce - Maja Maleczek klasa II

Chełmieckie Teatralia IV

 III miejsce - zespoł "Bajarze"

Gminny konkurs ortograficzny w Świniarsku

klasa II - III miejsce Bartosz Jawor

Gminny konkurs j.angielskiego Mały Mistrz J.Angielskiego w Piątkowej

klasa II - III miejsce Aleksander Czekalski

Gminny konkurs "Mistrz klawiatury" SP

I miejsce drużynowo szkoła podstawowa

Gminny konkurs "Mistrz klawiatury" G

II miejsce drużynowo gimnazjum

Gminny konkurs Matematyk 2018


V Gminne Dyktando o „ Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”.

I miejsce –Seweryn Pajor klasa V

III miejsce – Dominika Małek klasa VI

III miejsce- Sara Mordarska klasa III gimnazjum 

Gminny konkurs poetycki

Wyróżnienie-  Józefina Lentas klasa IVa

 Gminny konkurs języka angielskiego

I miejsce w konkursie gminnym Masters&Meister w Wielogłowach,

II miejsce w konkursie gminnym Paper Free English Contest w Paszynie


Konkursy Sportowe 2017 2018

4-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)

Chłopcy - I miejsce  

3-bój la (zawody gminne szkoła podstawowa)

Dziewczyny - I miejsce 

Piłka nożna halowa (zawody gminne szkoła podstawowa

Chłopcy - II miejsce 

Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa)

Chłopcy - II miejsce  

Piłka nożna  (zawody gminne szkoła podstawowa klas IV)

Chłopcy - II miejsce 

Piłka ręczna (zawody gminne szkoła podstawowa)

Chłopcy - IV miejsce  

Bieg Legionisty (zawody gminne )

klasy IV-VI       I miejsce Wiktoria łabuda

klasy I-III g     I miejsce Karolina Gródek

Biegi Przełajowe (zawody gminne )

klasy SP       II miejsce Izabella Koziara

klasy G    I miejsce Karolina Gródek

pływanie (zawody gminne szkoła podstawowa)

klasy V-VI           III miejsce  Łukasz Piszczek

klasy V-VI           I miejsce  Filip Rusnak

klasy VII-III G  III miejsce Olga Majewska

Narciarstwo zjazdowe (zawody gminne szkoła podstawowa)

klasy III-IV   III miejsce Natalia Mikulec

Narciarstwo zjazdowe (zawody gminne szkoła gimnazjum)

I miejce Paweł Czaja klasa III g

Narciarstwo zjazdowe (zawody powiatowe szkoła gimnazjum)

II miejce Paweł Czaja klasa III g

Narciarstwo zjazdowe (zawody wojewódzkie szkoła gimnazjum)

XXXVI miejce Paweł Czaja klasa III g

Piłka koszykowa (zawody gminne gimnazjum)

Dziewczyny - I miejsce

Piłka koszykowa (zawody międzygminne gimnazjum)

Dziewczyny - I miejsce

Piłka koszykowa (zawody powiatowe  gimnazjum)

Dziewczyny - I miejsce

Piłka koszykowa (zawody ćwierćfinał wojewódzki  gimnazjum)

Dziewczyny - II miejsce

Znalezione obrazy dla zapytania zawody sportowe

Osiągnięcia uczniów  

ROK SZKOLNY 2016 2017

 

Konkursy przedmiotowe  2016 2017 

 szkoła podstawowa 2016 2017   etap szkolny ilość uczestników 

Konkurs humanistyczny            5     

Konkurs matematyczny            2    

Konkurs języka angielskiego      5

szkoła podstawowa 2016 2017  etap rejonowy ilość uczestników 

Konkurs języka angielskiego    1 

szkoła podstawowa 2016 2017  etap wojewódzki  ilość uczestników       laureaci    

Konkurs języka angielskiego    1  

 

gimnazjum 2016 2017   etap szkolny ilość uczestników 

konkurs języka polskiego               5 

konkurs matematyczny                 10

konkurs z fizyki                            10  

konkurs z historii                           0

konkurs biologiczny                       2   

konkurs geograficzny                     1  

konkurs chemiczny                        4             

konkurs języka angielskiego           17  

konkurs języka niemieckiego           0

konkurs wiedzy o społeczeństwie     0 

gimnazjum 2016 2017 etap rejonowy ilość uczestników   

konkurs biologiczny                       2    

gimnazjum 2016 2017  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci       

 konkurs biologiczny                      2                                         1

Karolina Gródek - Finaistka                   

Agata Marczyk - Laureatka

  

Konkursy tematyczne 2016 2017  

szkoła podstawowa 2016 2017  etap szkolny ilość uczestników 

szkoła podstawowa 2016 2017  etap rejonowy ilość uczestników

szkoła podstawowa 2016 2017  etap wojewódzki  ilość uczestników   laureaci

  

gimnazjum 2016 2017  etap szkolny ilość uczestników 

konkurs religijny      16

gimnazjum 2016 2017  etap rejonowy ilość uczestników 

konkurs religijny       2

gimnazjum 2016 2017  etap wojewódzki  ilość uczestników  laureaci

konkurs religijny                     2                                      1 

Karolina Gródek - Finaistka                    

Agata Marczyk - Laureatka

 

Konkursy ogólnopolskie 2016 2017 

etap szkolny ilość uczestników 

etap rejonowy ilość uczestników

   

Inne Konkursy  2016 2017

Czyste powietrze - czysta sprawa

Wyniki konkursu plastycznego

3. miejsce – Tatiana Piwowar kl IIIa

Wyniki konkursu teoretycznego

1. miejsce – Józefina Lentas kl IIIa

3. miejsce – Julia Jawor kl IIIb

XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Mariana Jonkajtysa,

2. miejsce – Sebastian Gargula kl IV


Konkursy Gminne  2016 2017

Gminny konkurs plastyczno-poetycki  w Piątkowej

III miejsce Madzia Mikusz kl IIIa

Gminny konkurs piosenki angielskiej (zawody gminne gimnazjum)

 I miejsce  drużynowo


Gminny konkurs ortograficzny w Świniarsku

klasa III - I miejsce Józefina Lentas

klasa I - III miejsce Maja Maleczek

 

Gminny konkurs j.angielskiego Mały Mistrz J.Angielskiego w Piątkowej

klasa III - I miejsce Józefina Lentas

 

Gminny konkurs "Mistrz klawiatury" SP

I miejsce Krzysztof Pacholarz kl VI

II miejsce - Szymon Pierzchała kl IV

II miejsce drużynowo szkoła podstawowa

Gminny konkurs "Mistrz klawiatury" SP

I miejsce -