2018-12-20
DZIEŃ OTWARTY
DZIEŃ OTWARTY

Kiermasz świąteczny oraz Dzień Otwarty

    W dniach 10-14 grudnia w naszej szkole, jak co roku, odbył się  Kiermasz  Świąteczny, organizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu 'Sursum Corda' pod opieką  N. Rogowskiej oraz J. Rymarczyk.

   W przebieg Kiermaszu, podczas którego można było zakupić wypieki wykonane przez naszych uczniów oraz rodziców,  zaangażowała się cała społeczność szkolna. Na barwnych, kolorowych stoiskach można było znaleźć stroiki, choinki, bombki, kartki świąteczne, pierniki, ciastka i inne świąteczne cudeńka. Prace przeznaczone na kiermasz cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

   Fundusze ze sprzedaży świątecznych dekoracji w dużej mierze zostaną przeznaczone na dzieło Adopcji na Odległość, a dokładniej dla naszego podopiecznego  Augustine Njoroge z Kenii oraz na potrzeby szkolne, czyli nagrody w konkursach szkolnych, wystrój oraz wyposażenie szkoły.

 Tym, którzy wzięli udział w Kiermaszu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie tego dzieła

  Znalezione obrazy dla zapytania kiermasz szkolny